روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کمیسیون آموزش تغییر در نحوه برگزاری کنکور را بررسی می‌کند از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کمیسیون آموزش تغییر در نحوه برگزاری کنکور را بررسی می‌کند

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از برگزاری جلسه ای با رئیس مجلس برای تصمیم گیری در خصوص روند برگزاری کنکور سراسری در سال های آینده خبر داد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از برگزاری جلسه ای با رئیس مجلس برای تصمیم گیری در خصوص روند برگزاری کنکور سراسری در سال های آینده خبر داد. آفتاب نیوز : قاسم احمدی لاشکی در حاشیه جلسه علنی امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران اعلام کرد: امروز جلسه ای با حضور آقای عارف رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات، جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس، خدایی رئیس سازمان سنجش، بیرانمندی رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون و بنده با رئیس مجلس برای بررسی روند برگزاری کنکور در سال های آینده برگزار می شود.وی توضیح داد: ما می خواهیم روند برگزاری کنکور به گونه ای باشد که دیگر برای داوطلبان استرس زا نباشد. نمونه آن برگزاری کنکور در برخی از کشورهای اروپایی است که آن ها دو آزمون یکی برای کسب حداقل نمره عمومی و آزمون دیگری برای کسب حداقل نمره تخصصی برگزاری می کنند که نمرات آزمون دو سال اعتبار دارد. در این شرایط استرس و فشار به داوطلبان کم شده و آن ها با خیال راحت تر برای کنکور برنامه ریزی می کنند.نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره وضعیت کنکور سراسری برای سیل زدگان نیز گفت که قرار است امروز در این جلسه هم تصمیم گیری شود که آیا به داوطلبان به مناطق سیل زده سهمیه داده می شود و یا اینکه کنکور به تأخیر می افتد.منبع: ایسنا

مطلب با عنوان کمیسیون آموزش تغییر در نحوه برگزاری کنکور را بررسی می‌کند از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کمیسیون آموزش تغییر در نحوه برگزاری کنکور را بررسی می‌کند از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون