روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تغییر لوگوی گوگل به مناسبت "روز زمین"/عکس از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تغییر لوگوی گوگل به مناسبت "روز زمین"/عکس

گوگل امروز به مناسبت روز زمین لوگوی خود را تغییر داد.

گوگل امروز به مناسبت روز زمین لوگوی خود را تغییر داد. آفتاب نیوز : امروز ۲۲ آوریل روز زمین است. روز زمین، روزی برای افزایش آگاهی و قدردانی نسبت به محیط زیست کره زمین است. این روز دو بار در سال، یک بار در طول فصل بهار در نیمکره شمالی (۲۲ آوریل) و دیگری در طول فصل پاییز در نیمکره جنوبی (که فصل بهار آن نیمکره محسوب می شود) جشن گرفته می شود.جوامع بسیاری نیز هفته زمین را با آغاز روز زمین جشن می گیرند و تمام هفته را به فعالیت های زیست محیطی اختصاص می دهند.گوگل نیز به همین مناسبت روز زمین را جشن گرفت و علاوه بر تغییر لوگوی خود یک ویدئو نیز در این رابطه منتشر کرد.

مطلب با عنوان تغییر لوگوی گوگل به مناسبت "روز زمین"/عکس از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تغییر لوگوی گوگل به مناسبت "روز زمین"/عکس از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون