روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نوجوانان آمریکایی کدام شبکه اجتماعی را می‌پسندند؟ از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نوجوانان آمریکایی کدام شبکه اجتماعی را می‌پسندند؟

با توجه به آمار ارائه شده در خصوص محبوب ترین برنامه اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی، اسنپ چت برای سومین سال متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت.

با توجه به آمار ارائه شده در خصوص محبوب ترین برنامه اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی، اسنپ چت برای سومین سال متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت. آفتاب نیوز : بررسی میزان وفاداری نوجوانان آمریکایی به برنامه های اجتماعی، نشان می دهد در سال ۲۰۱۳، برنامه اجتماعی فیسبوک،محبوب ترین برنامه اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی شناخته شد. در سال ۲۰۱۴، اینستاگرام این جایگاه را به خود اختصاص داد و در سال ۲۰۱۶، برنامه اجتماعی اسنپ چت در صدر قرار گرفت.در حال حاضر، در بهار ۲۰۱۹، همچنان اسنپ چت در صدر لیست محبوب ترین برنامه اجتماعی نوجوانان آمریکایی قرار دارد، اما اینستاگرام نیز در حال پیشرفت است.با توجه به نظرسنجی انجام شده در میان ۸هزار نوجوان آمریکایی، تقریبا ۴۱درصد از آنها، اسنپ چت را به عنوان محبوب ترین برنامه اجتماعی خود معرفی کردند، در حالی که ۳۵درصد از آنها اینستاگرام را انتخاب کردند.در نمودار ارائه شده، درصد میزان محبوبیت برنامه های اجتماعی در میان نوجوانان آمریکایی، از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ را مشاهده می کنید؛اقتصاد آنلاین

مطلب با عنوان نوجوانان آمریکایی کدام شبکه اجتماعی را می‌پسندند؟ از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نوجوانان آمریکایی کدام شبکه اجتماعی را می‌پسندند؟ از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون