روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: گوگل تراست
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انتشار بدافزاری با نام «ادعیه ماه رمضان» از وب سایت گوگل تراست googletrust با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انتشار بدافزاری با نام «ادعیه ماه رمضان»

بدافزار جدیدی با نام «ادعیه ماه رمضان» در کانال های تلگرامی در حال انتشار است که به استخراج ارز دیجیتال از دستگاه قربانیان اقدام می کند.

بدافزار جدیدی با نام «ادعیه ماه رمضان» در کانال های تلگرامی در حال انتشار است که به استخراج ارز دیجیتال از دستگاه قربانیان اقدام می کند. آفتاب نیوز : تعداد بدافزارهایی که به استخراج ارز دیجیتال از دستگاه کاربران اقدام می کنند، در حال افزایش است. در بدافزار جدیدی که با نام ادعیه ماه رمضان منتشر شده و در گزارش مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه ای) بررسی شده است، کاربر هیچ رفتار مشکوکی از برنامه نمی بیند و امکان حذف برنامه توسط کاربر بسیار اندک است.اقدامات لازم جهت مسدود کردن دامنه های مربوطه در حال انجام است. اما کاربران باید از سایت های معتبر نرم افزارهای خود را انتخاب کنند. برنامه رمضان یکی از بدافزارهایی است که به استخراج ارز دیجیتال از دستگاه قربانیان اقدام می کند. نمایی از کانال منتشرکننده برنامه در شکل زیر قابل مشاهده است.به گزارش ایسنا، این بدافزار بدون آنکه کاربر متوجه شود، در پس زمینه اقدام به استخراج ارز دیجیتال مونرو کرده و از توانایی دستگاه سوءاستفاده می کند. متاسفانه در دستگاه موبایل همانند کامپیوتر کاربر متوجه تغییرات ایجادشده یا کندی نمی شود و احتمال اینکه متوجه این سوءاستفاده شود، بسیار پایین است.

مطلب با عنوان انتشار بدافزاری با نام «ادعیه ماه رمضان» از وب سایت گوگل تراست googletrust با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انتشار بدافزاری با نام «ادعیه ماه رمضان» از وب سایت گوگل تراست با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به گوگل تراست googletrust مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون