روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دستگاهی که از مرگ کودکان در اثر جا ماندن درون ماشین جلوگیری می‌کند+عکس از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دستگاهی که از مرگ کودکان در اثر جا ماندن درون ماشین جلوگیری می‌کند+عکس

یک شرکت آمریکایی دستگاهی تولید کرده است که جا ماندن کودکان در ماشین را هشدار می دهد.

یک شرکت آمریکایی دستگاهی تولید کرده است که جا ماندن کودکان در ماشین را هشدار می دهد. آفتاب نیوز : گاهی اوقات خبرهایی از مرگ کودکان در ماشین به گوش می رسد که علت مرگ نیز گرمای درون ماشین اعلام می شود.زمانی که این اخبار به گوش ما می رسد، بی مسئولیتی والدین را عامل مرگ کودک می دانیم. گاهی اوقات این اتفاق علاوه بر کودکان برای حیوانات خانگی نیز می افتد و راننده فراموش می کند که یک مسافر دیگر نیز در ماشین داشته است.حال یک شرکت آمریکایی دستگاهی به نام " Payton's Charm" تولید کرده است که حضور کودکان در ماشین را هشدار می دهد.این دستگاه زمانی ساخته شد که یک دختر بچه در ماشین جا مانده بود و بر اثر گرما، جان خود را از دست داد.این دستگاه به سوکت برق خودرو وصل می شود و با شارژ باتری نیز تا یک ماه کار می کند.زمانی که خودرو از حرکت متوقف شد، یک شتاب سنج این توقف را تعیین می کند.دستگاه قادر است میزان دمای خودرو و مقدار کربن دی اکسید را تشخیص دهد.اگر میزان "کربن دی اکسید" حاکی از آن بود که یک کودک درون ماشین است و درجه حرارت درون خودرو نیز بالا بود،" Payton's Charm" به گوشی هوشمند صاحب خودرو یک پیام هشدار ارسال می کند.به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ،اگر راننده خودرو به پیام هشدار ارسال شده جوابی نفرستاد، پیام هشدار دوم به شماره ای دیگر ارسال می شود.قیمت این دستگاه ۳۴۹ دلار تعیین شده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان دستگاهی که از مرگ کودکان در اثر جا ماندن درون ماشین جلوگیری می‌کند+عکس از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دستگاهی که از مرگ کودکان در اثر جا ماندن درون ماشین جلوگیری می‌کند+عکس از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون