روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ساعت هوشمند اپل سری ۴ چه فرق‌هایی با سری ۳ دارد؟ از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ساعت هوشمند اپل سری ۴ چه فرق‌هایی با سری ۳ دارد؟

سری 4 اپل واچ گران تر از سری 3 عرضه می شود. مدل معمولی سری 4 به قیمت پایه 399 دلار (سری 3 از 279 دلار) و مدل سیم کارت خور از 499 دلاربه بالا (سری 3 از 379 دلار) فروخته خواهد شد.

سری 4 اپل واچ گران تر از سری 3 عرضه می شود. مدل معمولی سری 4 به قیمت پایه 399 دلار (سری 3 از 279 دلار) و مدل سیم کارت خور از 499 دلاربه بالا (سری 3 از 379 دلار) فروخته خواهد شد. آفتاب نیوز : سری 4 از نظر سایز نیز 40 و 44 میلیمتری ساخته شده ، درحالی که سری 3 در سایز 38 و 42 میلیمتری طراحی شده است.{literal}{{/literal}لینک{literal}}{/literal}سری 4 همچنین ظریف تر نیز شده و پردازنده 64 بیتی S4 را در خود جای داده که دو برابر سریع تر از S3 در سری 3 است.به گزارش خبرآنلاین، یکی از فرق های عمده توسعه توانایی سلامت فردی و تناسب اندام است که اپل با افزودن سنسور الکتریکی قلب / ECG کار بزرگی در سری 4 انجام داده است. در ضمن سقوط ناگهانی کاربر سالمند را نیز گزارش می کند. دکمه ساعت در سری جدید به فناوری هپتیک مجهز شده و شتاب سنجش نیز دقیق تر شده است.بلوتوث نسخه 5 در سری 4 تعبیه شده است.سایر تفاوت ها را در جدول زیر مشاهده می کنید.

مطلب با عنوان ساعت هوشمند اپل سری ۴ چه فرق‌هایی با سری ۳ دارد؟ از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ساعت هوشمند اپل سری ۴ چه فرق‌هایی با سری ۳ دارد؟ از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون