روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نظر دانشمندان درباره چگونه زدن یک پنالتی خوب در فوتبال از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نظر دانشمندان درباره چگونه زدن یک پنالتی خوب در فوتبال

بر اساس یافته های دانشمندان برای زدن یک پنالتی خوب، باید بامهارت کامل منتظر حرکت دروازه بان شده و سپس شوت کرد. این مهارت با آموزش بهبودیافته و موفقت در گل کردن را افزایش می دهد.

بر اساس یافته های دانشمندان برای زدن یک پنالتی خوب، باید بامهارت کامل منتظر حرکت دروازه بان شده و سپس شوت کرد. این مهارت با آموزش بهبودیافته و موفقت در گل کردن را افزایش می دهد. آفتاب نیوز : دکتر «مارتینا ناوارو» متخصص علوم ورزشی از دانشگاه پورتسموث می گوید: یک پنالتی خوب ناشی از ضربه دقیق با کنترل خوب توسط مهاجم هم زمان با تماشای دروازه بان و حرکات وی است که درنهایت تصمیم گرفته می شود توپ به کدام سمت دروازه شوت شود.{literal}{{/literal}لینک{literal}}{/literal}به گفته وی این استراتژی دروازه بان است که درنهایت گل شدن یا نشدن را تعیین می کند و لگدزدن آگاهانه مهاجم به توپ بر اساس نگاه های دروازه بان شکل می گیرد.وی بامطالعه شوت های 20 بازیکن هلندی و برزیلی مطالعات خود را به نتیجه رسانده است و دو نوع شوت زدن را در دستور کار مطالعه خود قرارداد: یکی از مهاجمان خواست تا بدون در نظر گرفتن دروازه بان شوت خود را راهی دروازه کنند و دوم از برخی خواست تا شوت خود را با نگاه کردن به دروازه بان و بعد از حرکات وی راهی دروازه کنند.درنتیجه تکنیک اول کمتر از دوم موفقت آمیز بود و مهاجمانی که حرکات دروازه بان را زیر نظر گرفته و بعد از حرکت دروازه بان اقدام به شوت زدن کرده بودند، توانستند بیشتر توپ وارد دروازه کنند.خبرانلاین

برچسب ها:

مطلب با عنوان نظر دانشمندان درباره چگونه زدن یک پنالتی خوب در فوتبال از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نظر دانشمندان درباره چگونه زدن یک پنالتی خوب در فوتبال از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون