روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تیم ملی ایران مراکش را شکست داد؛ برد یوزهای ایرانی در جام جهانی پس از 20 سال از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تیم ملی ایران مراکش را شکست داد؛ برد یوزهای ایرانی در جام جهانی پس از 20 سال

تیم ملی ایران نخستین گام را در جام جهانی 2018 محکم برداشت و بازی سخت خود در برابر مراکش را با 1 گل در واپسین ثانیه های بازی با برد به پایان رساند.در حالی که آخرین برد تیم ملی کشورمان در جام جهانی به سال 1998 و بازی در برابر ایالات متحده بازمی گردد، حالا پس از ...

نوشته تیم ملی ایران مراکش را شکست داد؛ برد یوزهای ایرانی در جام جهانی پس از 20 سال اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.

تیم ملی ایران نخستین گام را در جام جهانی 2018 محکم برداشت و بازی سخت خود در برابر مراکش را با 1 گل در واپسین ثانیه های بازی با برد به پایان رساند.در حالی که آخرین برد تیم ملی کشورمان در جام جهانی به سال 1998 و بازی در برابر ایالات متحده بازمی گردد، حالا پس از 20 سال در سن پترزبورگ یوزهای ایرانی در یک بازی بسیار سخت موفق شدند نخستین گام را با برد پشت سر بگذارند.بازی ایران مراکش به عنوان نخستین بازی از گروه B رقابت های جام جهانی 2018 راس ساعت 19:30 دقیقه در ورزشگاه کرستوفسکی برگزار شد. در دقایق ابتدایی بازی این تیم مراکش بود که به لطف بازیکنان قدرتمند خود سوار بر بازی بود، اما هر چه از دقایق بازی گذشت یوزهای ایرانی موفق شدند تا حدودی بازی را به تعادل بکشند. در این نیمه حتی سردار آزمون، مهاجم تیم ملی یک موقعیت تک به تک را نیز به دستان گلر مراکشی، منیر محمدی کوبید.اما در نیمه ی دوم شرایط بسیار پایاپای دنبال می شد و هر دو تیم کم و بیش حملاتی را روی دروازه ی یکدیگر انجام دادند. تنها نکته ی ناراحت کننده ی این نیمه مصدومیت امید ابراهیمی هافبت دفاعی قدرتمند تیم ملی و علیرضا جهانبخش، آقای گل لیگ هلند در سال گذشته بود. با این حال سامان قدوس به عنوان بازیکن رزرو به جای جهانبخش وارد زمین شد و در دقیقه ی 2+90 بازی بود که موفق شد در موقعیتی خوب یک ضربه ی کاشته را از مدافعان حریف کسب کند.شاید کمتر کسی فکرش را می کرد ضربه ی کاشته ای که توسط احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی ایران (پس از خروج مسعود شجاعی) به سمت دروازه ی مراکشی ها ارسال شد به گل تبدیل می شود. اما خوشبختانه این ارسال توسط ضربه ی سر مدافع مراکشی ها، عزیز بوهادوز به تور دروازه ی این تیم چسبید تا ایران پس از گذشت 20 سال موفق به کسب پیروزی در رقابت های جاک جهانی شود.حال یوزهای ایرانی بیش از هر زمان دیگری در انتظار دو بازی دیگر خود با تیم های پرتغال و اسپانیا هستند تا ببینیم آیا برای نخستین بار می توانیم از مرحله ی حذفی این رقابت ها بالا برویم یا خیر!جوانان غیور ایرانی با این برد خود بار دیگر نشاط را به تمام جامعه تزریق کرده اند و هم اکنون شاهد جشن و پایکوبی مردم کشورمان در خیابان های شهرها هستیم.تهیه شده توسطگجت نیوز

مطلب با عنوان تیم ملی ایران مراکش را شکست داد؛ برد یوزهای ایرانی در جام جهانی پس از 20 سال از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تیم ملی ایران مراکش را شکست داد؛ برد یوزهای ایرانی در جام جهانی پس از 20 سال از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون