روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آغاز اجرای طرح مسافران تابستانی دانشگاهیان از فردا از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آغاز اجرای طرح مسافران تابستانی دانشگاهیان از فردا

مشاور وزیر علوم و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از آغاز طرح اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی ( خوابگاه ها) از فردا 11 مرداد ماه خبر داد.

مشاور وزیر علوم و رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از آغاز طرح اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی ( خوابگاه ها) از فردا 11 مرداد ماه خبر داد. آفتاب نیوز : مهندس ذوالفقار یزدان مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای تسهیل مسافرت های تابستانی دانشجویان و دانشگاهیان و استفاده بهینه از سراهای دانشجویی در ایام تعطیلات تابستانی، طرح آزمایشی اسکان مسافران تابستانی در سراهای دانشجویی با اولویت دانشگاهیان، دانشجویان و خانواده آنها از فردا(پنجشنبه 11 مرداد ماه) آغاز می شود.وی افزود: دانشجویان و دانشگاهیان می توانند از طریق مراجعه به سامانه sara.swf.ir و انتخاب شهرهای اقامتی موجود در سامانه و گذراندن فرایند مربوطه، به صورت اینترنتی رزرو اتاق را انجام داده و از طریق درگاه بانکی موجود مبلغ اجاره بها را واریز و به صورت آنلاین معرفی نامه مربوطه را جهت ارائه به اماکن اقامتی دریافت نمایند.رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با بیان این مطلب که حدود 21 دانشگاه در نقاط مختلف کشور آمادگی خود را جهت شرکت در این طرح اعلام نموده اند افزود: دانشگاه های شرکت کننده حدود 30 بلوک از جمله سراها، استادسراها و مهمانسراهای موجود در دانشگاهها را جهت اسکان مهمانان تابستانی تجهیز نموده اند و تمهیدات لازم را جهت اسکان این عزیزان اندیشیده اند.یزدان مهر اضافه کرد: مدت اجرای این طرح 40 روز است و پذیرش و اسکان مسافران از روز پنجشنبه 11 مرداد آغاز می شود.به گزارش ایسنا، وی در ادامه افزود ظرفیت پذیرش مهمانان در زمان اجرای این طرح مجموعاً بالغ بر 60 هزار نفر شب تخمین زده می شود.یزدان مهر خاطرنشان کرد: با استقبال عمومی از طرح فوق در سالهای آینده شاهد افزایش تعداد دانشگاه های شرکت کننده و همچنین بالا رفتن ظرفیت اسکان مسافران خواهیم بود.

مطلب با عنوان آغاز اجرای طرح مسافران تابستانی دانشگاهیان از فردا از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آغاز اجرای طرح مسافران تابستانی دانشگاهیان از فردا از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون