روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شرایط ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون کارشناسی از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شرایط ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون کارشناسی

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می گیرد از روز دوشنبه ۱۵ مردادماه آغاز می شود.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می گیرد از روز دوشنبه ۱۵ مردادماه آغاز می شود. آفتاب نیوز : حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگو با خبرگزاری فارس، گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها بر اساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مصوب دهم شهریور سال ۹۶ مجلس شورای اسلامی صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می گیرد از روز دوشنبه ۱۵ مردادماه ۹۷ از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود و در روز چهارشنبه پایان می پذیرد.وی افزود: تمام داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۷ ثبت نام کرده اند ولی در جلسه آزمون غایب بوده اند و تمام متقاضیانی که در این آزمون حتی ثبت نام نکرده اند می توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در سایت سازمان سنجش( این اطلاعیه فردا بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد) درباره تاریخ و نحجوه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی آزمون تحصیلی سال ۹۷ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که پذیرش در رشته های مذکور بر اساس قانون سنجش و پذیرش مصوب دهم شهریورماه صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می گیرد و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.به گفته وی، جدول کدرشته محل های مربوط از روز شنبه چهاردهم مردادماه بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.

مطلب با عنوان شرایط ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون کارشناسی از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شرایط ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون کارشناسی از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون