روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پارک آبی چیست و چه تفاوتی با استخر دارد؟/ آمریکا رکورددار پارک‌های آبی دنیا از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پارک آبی چیست و چه تفاوتی با استخر دارد؟/ آمریکا رکورددار پارک‌های آبی دنیا

مجموعه های پارک آبی در حال پیدا کردن محبوبیت زیادی در دنیا هستند.

مجموعه های پارک آبی در حال پیدا کردن محبوبیت زیادی در دنیا هستند. آفتاب نیوز : مجموعه های پارک های آبی چندین سال است که در کشورهای مختلف پیشترفت فراوانی داشته و دارای طرفداران فراوانی شده است.این مجموعه ها به دلیل داشتن تفریحات مختلف آبی تفاوت فراوانی با استخر دارد به طوری که این پارک ها شاملابزارهای سرگرم کننده و بازی های آبی مانند سرسره آبی، رودخانه تنبل، حمام تفریحی، استخر، استخر مواج، سونا و سرسره های سقوط آزاد و ... است. همچنین در بعضی از پارک های آبی با ایجاد موج های مصنوعی امکان موج سواری را نیز مهیا کرده اند.محبوبیت پارک های آبی از زمان معرفی آن یعنی اواخر سال ۱۹۴۰ بر می گردد. کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از هزار پارک آبی و ده ها پارک جدید در هر سال بیشترین تعداد پارک های آبی را داراست. به طور کلی دو دسته روباز و سربسته تقسیم می شوند. پارک های آبی روباز معمولاً در نقاط گرمسیری و استوایی بازگشایی می شوند و پارک های سالنی در نقاط شهری بیشتر دیده می شوند. گفتنی است در حال حاضر بزرگ ترین پارک آبی روباز جهان در شهر ویسکانسین آمریکا قرار دارد.خبرانلاین

برچسب ها:

مطلب با عنوان پارک آبی چیست و چه تفاوتی با استخر دارد؟/ آمریکا رکورددار پارک‌های آبی دنیا از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پارک آبی چیست و چه تفاوتی با استخر دارد؟/ آمریکا رکورددار پارک‌های آبی دنیا از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون