روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سامسونگ از ایربادز «گلکسی بادز پلاس» با عمر باتری ۱۱ ساعته و پشتیبانی از ios رونمایی کرد از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سامسونگ از ایربادز «گلکسی بادز پلاس» با عمر باتری ۱۱ ساعته و پشتیبانی از ios رونمایی کرد

سامسونگ در مراسم معرفی گوشی های پرچم دار خانواده گلکسی اس ۲۰، از ایربادز جدید خود به نام «Galaxy Buds Plus» نیز رونمایی کرد. گلکسی بادز پلاس نسبت به مدل های قبلی از عمر باتری بسیار بهتری سود می برد؛ از سیستم عامل iOS پشتیبانی می کند و کیفیت صدای بالاتری دارد. طراحی این ایربادز با مدل پیشین تفاوتی نکرده است. […]

سامسونگ در مراسم معرفی گوشی های پرچم دار خانواده گلکسی اس ۲۰، از ایربادز جدید خود به نام «Galaxy Buds Plus» نیز رونمایی کرد.گلکسی بادز پلاس نسبت به مدل های قبلی از عمر باتری بسیار بهتری سود می برد؛ از سیستم عامل iOS پشتیبانی می کند و کیفیت صدای بالاتری دارد. طراحی این ایربادز با مدل پیشین تفاوتی نکرده است.سامسونگ در مراسم Unpacked امشب گفت ایربادز «گلکسی بادز پلاس» در یک بار شارژ می تواند تا ۱۱ ساعت عمر باتری داشته باشد. مدل پیشین فقط ۶ ساعت عمر باتری داشتند.خرید کتاب با ۱۰٪ تخفیف(همه کتاب ها)همین طور، با استفاده از کیس این ایرپادز می توان تا ۲۲ ساعت شارژ باتری برای موسیقی داشت بدون اینکه نیازی باشد کیس را به شارژ کرد. باتری این کیس هم ارتقا یافته و ۲۷۰ میلی آمپرساعتی شده است.البته، برای مکالمه عمر باتری این ایرپادزها کمتر از گوش دادن به موسیقی می شود و برای «ایربادز به تنهایی» و «مجموع ایربادز و کیس» به ترتیب به ۷.۵ و ۱۵ ساعت می رسد.نکته مهم گفتنی دیگر درباره شارژ این ایرپادزها، شارژ ۳ دقیقه ای با درگاه USB-C و استفاده ۱ ساعته از آن ها است. این ایرپادزها به سرعت شارژ می شوند و در شرایط مختلف می توانند کاربر را از فکر و خیال شارژ آن ها راحت کنند.این ایربادهای بی سیم از دو درایو پویا و سه میکروفن خروجی استفاده می کنند تا کیفیت صدای بهتر و بالاتری نسبت به مدل قبلی داشته باشند. سامسونگ می گوید کیفیت صدای این ایرپادزها را خود شرکت AKG تنظیم کرده است و صدای بی نظیری می دهند.پشتیبانی از iOS و اتصال چند دستگاهیاز دیگر ویژگی های جدید گلکسی بادز پلاس می توان به پشتیبانی از iOS اشاره کرد. تا پیش از این، ایرپادزهای سامسونگ فقط از دستگاه های اندرویدی پشتیبانی می کردند ولی اکنون با دستگاه iOS 10 به بالا سازگاری دارند.همچنین سامسونگ با همکاری اسپاتیفای قابلیت پخش موسیقی و پادکست از اسپاتیفای به صورت مستقیم تنها با فشردن یک دکمه روی ایرباد را فراهم کرده است. وزن این مدل ها کمی بیشتر از مدل قبلی شده و به ۶.۳ گرم می رسد. از بلوتوث ۵ و اتصال به چندین دستگاه هم بهره می برند.سامسونگ گلکسی بادز پلاس در رنگ های مشکی، سفید و آبی با قیمت ۱۴۹ دلار از ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن ماه) روانه بازار می شود.منبع

مطلب با عنوان سامسونگ از ایربادز «گلکسی بادز پلاس» با عمر باتری ۱۱ ساعته و پشتیبانی از ios رونمایی کرد از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سامسونگ از ایربادز «گلکسی بادز پلاس» با عمر باتری ۱۱ ساعته و پشتیبانی از ios رونمایی کرد از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون