روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تبدیل نقاشی‌های مشهور به اتاق‌هایی شیک در زندگی واقعی از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تبدیل نقاشی‌های مشهور به اتاق‌هایی شیک در زندگی واقعی

اگر به دنبال طرح هایی الهام بخش برای طراحی داخلی خانه خود هستید؛ می توانید به نقاشی های هنرمندان مشهور دنیا نگاهی بیندازید. برخی از به یادماندنی ترین تابلوهای نقاشی هنرمندانی مانند «وینسنت ون گوگ»، «گرانت وود» و «روی لیکنستاین» شامل اتاق هایی معمولی و دنج هستند که طراحی بسیار رنگارنگ و شیکی دارند. شرکت طراحی داخلی دیجیتالی HomeAdvisor دست به […]

اگر به دنبال طرح هایی الهام بخش برای طراحی داخلی خانه خود هستید؛ می توانید به نقاشی های هنرمندان مشهور دنیا نگاهی بیندازید.برخی از به یادماندنی ترین تابلوهای نقاشی هنرمندانی مانند «وینسنت ون گوگ»، «گرانت وود» و «روی لیکنستاین» شامل اتاق هایی معمولی و دنج هستند که طراحی بسیار رنگارنگ و شیکی دارند.شرکت طراحی داخلی دیجیتالی HomeAdvisor دست به ابتکار جدیدی زده و چند نقاشی اتاق هنرمندان مشهور را به طرح هایی واقعی در زندگی کنونی تبدیل کرده است.طرح هایی که نشان می دهند نقاشی های معروف دنیا می توانند به آسانی در خانه شما پیاده سازی و تقلید شوند. HomeAdvisor شش تصویر و نقاشی اتاق معروف را به صورت نمادین تبدیل به اتاق های واقعی کرده است.خرید کتاب با ۱۰٪ تخفیف(همه کتاب ها)تبدیل نقاشی به واقعیتشرکت HomeAdvisor برای تبدیل این نقاشی ها به طرح های واقعی از مدل سازی های رایانه ای بهره برده و سعی کرده رنگ ها را تلورانس بیشتری بدهد و در پیاده سازی جزئیات آزادی های بیشتری در نظر بگیرد. به این شکل، طراح های ساخته شده واقعی تر و قانع کننده تر هستند.نقاشی The Bedroom «ون گوگ» از اتاق خودش در آرل فرانسه الهام گیری شده است. طراحان داخلی HomeAdvisor نیز با استفاده از این الهام گیری سعی کردند رنگ ها کمی داغ تر و پررنگ تر باشند ولی فضای اتاق همان دنجی و آرامی درون نقاشی را حفظ کند.اتاق داخلی Restful Paintings «روی لیکنستاین» با نقاشی هایی آرامش بخش و ترکیب رنگ های مناسب به یک اتاق نشیمن مد زیبا و دل پذیر تبدیل شده است.هریک از اتاق های طراحی شده در دنیای واقعی از یک سبک و المان های مرتبط و مفهوم دار بهره می برند. از آشپزخانه روستایی در نقاشی «کنستانتین کورووین» تا اتاق نشیمن مجلل «ادوارد هان» که مناسب خانواده های سلطنتی است؛ همه با مدل های دیجیتالی از نقاشی به طراحی واقعی رسیدند.این روشی برای تبدیل آثار هنری و نماهای زیبا و شناخته شده جهان به طراحی های داخلی است. همیشه نیاز نیست دنبال طراحی های داخلی عجیب و غریب مدرن باشید؛ بلکه گاهی اوقات باید نگاهی به نقاشی ها و طرح های ساده قدیمی بیندازید تا بهترین ایده ها را بگیرید.به نگاه کردن به طرح های زیر، ایده ها و الهام های جدیدی به ذهن تان خواهد رسید:منبع

مطلب با عنوان تبدیل نقاشی‌های مشهور به اتاق‌هایی شیک در زندگی واقعی از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تبدیل نقاشی‌های مشهور به اتاق‌هایی شیک در زندگی واقعی از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون