روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رندرهای جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ یک طراحی کاملا متفاوت و ساده ولی زیبا را نشان می‌دهند از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رندرهای جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ یک طراحی کاملا متفاوت و ساده ولی زیبا را نشان می‌دهند

رندرهای جدیدی از نسل بعدی کنسول پلی استیشن ۵ سونی در فروم ResetEra ظاهر شده است. رندرهای جدید نوید یک طراحی متفاوت و بعضا رادیکالی را برای PS5 می دهند. این رندرها نشان می دهند کنسول بعدی سونی به شکل V و بسیار زیبا است. تفاوت های اساسی به کنسول پلی استیشن ۴ و ۴ پرو دارد. به طرز محسوسی […]

رندرهای جدیدی از نسل بعدی کنسول پلی استیشن ۵ سونی در فروم ResetEra ظاهر شده است. رندرهای جدید نوید یک طراحی متفاوت و بعضا رادیکالی را برای PS5 می دهند.این رندرها نشان می دهند کنسول بعدی سونی به شکل V و بسیار زیبا است. تفاوت های اساسی به کنسول پلی استیشن ۴ و ۴ پرو دارد.به طرز محسوسی باریک تر است و شیارهای تهویه هوای بزرگی در طرفین آن طراحی شده است تا بتواند گرمای حاصل از پردازنده های چند هسته ای AMD را به بیرون از جعبه منتقل کند.خرید کتاب با ۱۰٪ تخفیف(همه کتاب ها)طراحی این کنسول افقی است ولی اگر عمودی بگیریم تا حدودی شبیه به کنسول Xbox Series X مایکروسافت می شود که چند روز پیش رونمایی شد و از قرار اواخر سال ۲۰۲۰ روانه بازار می شود.چراغ های LED به صورت نوارهای رنگی در پنل جلویی کنسول مشاهده می شوند تا به طرز شگفت انگیزی زیبا و ساده به نظر برسد.در انجمن های بازی، کاربران از این طراحی کنسول پلی استیشن ۵ استقبال کردند و آن را بهتر از طراحی های قبلی فاش شده می دانند. آن ها می گویند این طراحی کاملا ساده و کاربردی است و از زرق و برق دستگاه کاسته است.شایعات دیگر: کنترلر لمسی و قیمت کمترهنوز مشخص نیست واقعا کنسول بعدی سونی با این طراحی عرضه می شود یا خیر. تا کنون چندین رندر و طراحی برای این کنسول بازی روی اینترنت پخش شده است.سونی در حالی به طور رسمی اعلام کرد PS5 را برای تعطیلات سال ۲۰۲۰ عرضه می کند که کاربران انتظار دارند هم در طراحی و هم در عملکرد یک کنسول انقلابی و تحسین برانگیز باشد.کنترلر لمسی و تجربه کاربری متفاوت از دیگر شایعاتی است که در چند وقت اخیر پیرامون کنسول PS5 دست به دست گشته است. حتی گفته می شود سونی برای جلب رضایت بیشتر کاربران، قیمت این کنسول را هم کاهش داده است و با قیمتی زیر ۵۰۰ دلار به فروش می رساند.حدودا یک سال دیگر تا رونمایی از این کنسول باقی مانده است و قطعا هنوز شاهد رندرهای جدید و ویژگی های دیگری از PS5 خواهیم بود.تا اینجا می دانیم در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۰ صنعت گیم دینا شاهد عرضه دو کنسول بزرگ PS5 سونی و Xbox Series X مایکروسافت خواهد بود.منبع

مطلب با عنوان رندرهای جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ یک طراحی کاملا متفاوت و ساده ولی زیبا را نشان می‌دهند از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رندرهای جدید کنسول پلی‌استیشن ۵ یک طراحی کاملا متفاوت و ساده ولی زیبا را نشان می‌دهند از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون