روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عکس‌های نادر و زیبا از پرندگان که حالتی شبیه پرتره‌های انسانی دارند از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عکس‌های نادر و زیبا از پرندگان که حالتی شبیه پرتره‌های انسانی دارند

«تیم فلش» سال ها است که عکاس پرندگان است. این عکاس مشهور بریتانیایی، برای یافتن پرندگان نادر و در حال انقراض تمام جهان را گشت وگذار می کند. غالب وقت خود را صرف پیدا کردن این پرندگان و عکاسی پرتره از آن ها کرده است. «تیم فلش» این پرندگان را به استودیو عکاسی خود می برد و آن هایی که انتقال شان […]

«تیم فلش» سال ها است که عکاس پرندگان است. این عکاس مشهور بریتانیایی، برای یافتن پرندگان نادر و در حال انقراض تمام جهان را گشت وگذار می کند. غالب وقت خود را صرف پیدا کردن این پرندگان و عکاسی پرتره از آن ها کرده است.«تیم فلش» این پرندگان را به استودیو عکاسی خود می برد و آن هایی که انتقال شان به استودیو میسر نباشد؛ در همان طبیعت به صورت کنترل شده، عکاسی می شوند.نکته بارز عکس های پرتره پرنده «تیک فلش»، شباهت بسیار زیادشان به پرتره های انسانی است. فیگورهایی که پرنده گرفته، حالت چشمان، ژست های سر و گردن و بدن یا بال ها که نشان می دهند پرندگان هم عاشق سلفی هستند.برخی از این پرندگان بسیار نادر و جزو گونه های در حال انقراض و خطر هستند. برخی دیگر از پرندگان به وفور در سراسر جهان یافت شده ولی زیبایی خیره کننده ای دارند.خرید کتاب با ۱۰٪ تخفیف(همه کتاب ها)این عکاس، مجموعه ای از عکس های پرتره پرندگان را در قالب کتابی به نام «Endangered» منتشر کرده است و البته عکس های بیشتری می توان در اینستاگرام یا وب سایت او یافت.در زیر، چندین عکس پرتره پرنده بسیار جذاب را برای شما انتخاب کردیم.کبوتر جاکوبین قرمز:اردک مینیاتوری کاکل دار؛مرغ شاخ دار لاش خور (Vulturine Guineafowl):عقاب فیلیپینی:سهره رنگین کمان:کاکل پری هیمالیا:شاه کرکس:لک لک نیل:کبوتر تاج دار:دُرنای تاج دار خاکستری:خروس نقره ای:منبع

مطلب با عنوان عکس‌های نادر و زیبا از پرندگان که حالتی شبیه پرتره‌های انسانی دارند از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عکس‌های نادر و زیبا از پرندگان که حالتی شبیه پرتره‌های انسانی دارند از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون