روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل آیپد ۱۰.۲ اینچی جدیدی به قیمت ۳۲۹ دلار برای دانش‌آموزان معرفی کرد از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل آیپد ۱۰.۲ اینچی جدیدی به قیمت ۳۲۹ دلار برای دانش‌آموزان معرفی کرد

غافل گیری مراسم امشب اپل، نه آیفون هایی ۱۱ و نه اپل واچ سری ۵ بود؛ بلکه معرفی یک مدل آیپد ۱۰.۲ اینچی جدید با قیمت ۳۲۹ دلار بود. اپل پس از ارائه خبرهایی درباره اپل تی وی و اپل آرکاد، اولین سخت افزاری که معرفی کرد؛ اولین عضو از خانواده آیپدهای نسل هفتم بود. آیپدی با نمایشگر ۱۰.۲ […]

غافل گیری مراسم امشب اپل، نه آیفون هایی ۱۱ و نه اپل واچ سری ۵ بود؛ بلکه معرفی یک مدل آیپد ۱۰.۲ اینچی جدید با قیمت ۳۲۹ دلار بود.اپل پس از ارائه خبرهایی درباره اپل تی وی و اپل آرکاد، اولین سخت افزاری که معرفی کرد؛ اولین عضو از خانواده آیپدهای نسل هفتم بود. آیپدی با نمایشگر ۱۰.۲ اینچی که قرار است جایگزین آیپد ۹.۷ اینچی قدیمی شود و جزو تبلت های رده پایین و اصطلاحا دانش آموزی و دانش جویی اپل است.تراشه این آیپد A10 فیوژن است که تقریبا یک پردازنده رده پایین برای آیپدهای اپل محسوب می شود. این تراشه حتی از A10X فیوژن که روی آیپد پروهای نسل دو نصب شده نیز ضعیف تر است ولی می تواند از پس کارهای روزمره مورد انتظار یک تبلت رده پایین برآید.خرید کتاب با ۱۵٪ تخفیف(همه کتاب ها)اپل برای اولین بار، در بدنه این تبلت از آلومینیوم های بازیافتی استفاده کرده است. از قلم نسل اول آیپدها و صفحه کلید هوشمند این شرکت پشتیبانی می کند و احتمالا به درگاه USB-C مجهز نشده است و دوباره کاربران باید با همان درگاه لایتنینگ کار کنند. برای شارژ قلم و صفحه کلید باید از درگاه لایتنینگ استفاده شود.اولین نسل هفتمیوزن این آیپد حدود ۱ پوند (۴۸۳ گرم) برای مدل دارای وای فای و بدون مودم LTE است؛ حداقل فضای ذخیره سازی مدل پایه ۳۲ گیگابایت است که تا ۱۲۸ گیگابایت افزایش پیدا می کند ولی کاربران باید ۱۰۰ دلار بیشتر بپردازند.دوربین پشتی این آیپد نیز به روزرسانی و یک سنسور ۸ مگاپیکسل نصب شده است. دوربین سلفی و تشخیص چهره آیپد نسل هفتم اپل نیز ۱.۲ مگاپیکسلی است. این دوربین همان استانداردها و سیستم تصویربرداری و فیلم برداری شناخته شده روی آیپدهای ارزان قیمت اپل را دارا است.شروع فروش این آیپد از سه هفته دیگر خواهد بود و همان طور که اشاره شد؛ قیمت پایه آن ۳۲۹ دلار است. انتظار می رود اپل در ماه های آینده، آیپدهای قدرتمندتری در نسل هفتم تبلت های خود معرفی کند. آیپد ۱۰.۲ اینچی جدید اپل یک شروع و مقدمه برای محصولات پرقدرت آینده است.منبع

مطلب با عنوان اپل آیپد ۱۰.۲ اینچی جدیدی به قیمت ۳۲۹ دلار برای دانش‌آموزان معرفی کرد از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل آیپد ۱۰.۲ اینچی جدیدی به قیمت ۳۲۹ دلار برای دانش‌آموزان معرفی کرد از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون