روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شد: آتش بیشتر، روباه کمتر از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شد: آتش بیشتر، روباه کمتر

حدود یک سال پیش اعلام شد موزیلا برای مرورگر فایرفاکس خود لوگوی جدیدی طراحی خواهد کرد. تا کنون چندین بار لوگوی فایرفاکس تغییر پیدا کرده است و اکنون شاهد لوگوی جدید این مرورگر وب هستیم. در اولین نگاه به لوگوی جدید متوجه خواهید شد که طرح روباه در این لوگو کمتر شده است ولی طرح […]

حدود یک سال پیش اعلام شد موزیلا برای مرورگر فایرفاکس خود لوگوی جدیدی طراحی خواهد کرد. تا کنون چندین بار لوگوی فایرفاکس تغییر پیدا کرده است و اکنون شاهد لوگوی جدید این مرورگر وب هستیم.در اولین نگاه به لوگوی جدید متوجه خواهید شد که طرح روباه در این لوگو کمتر شده است ولی طرح آتش بیشتر می بینیم ولی اشتباه نکنید؛ لوگوی بالا برای تمام محصولات زیرمجموعه فایرفاکس است و برای هریک از نرم افزارهای فایرفاکس از جمله مرورگر فایرفاکس لوگوی اختصاصی طراحی شده است.لوگوی مجموعه ابزارهای فایرفاکس به همراه مرورگر فایرفاکس و ابزارهای دیگر این مجموعه را می توانید در زیر مشاهده کنید:بنابراین؛ هنوز مرورگر فایرفاکس به روباه آتشین خود پایبند است و سر و دم آن در لوگوی این مرورگر وب دیده می شود. لوگوی کلی فایرفاکس بیشتر یک جهان به آتش کشیده شده را ترسیم می کند ولی هنوز مشخصه های لوگوهای فایرفاکس را دارد و هر کاربری با مشاهده آن متوجه فایرفاکس می شود.لوگوی فایرفاکس کدام است؟فرآیند تغییر لوگوهای فایرفاکس را در زیر مشاهده کنید. می توانید ببینید که چگونه این لوگو به مرور کامل تر و پخته تر شده است و لوگوی جدید به وضوح زیباتر از لوگوهای پیشین است:طراحان لوگوی فایرفاکس و موزیلا در ماه جولای گذشته اعلام کردند دنبال یک لوگوی جدید و جامع برای محصولات فایرفاکس هستند. آن ها اعتقاد داشتند لوگوی روباه آتشین مرورگر فایرفاکس نشانه خوبی برای کل مجموعه ابزارهای فایرفاکس نیست.شاید این حرف تا حدودی درست باشد ولی اکنون دو لوگوی فایرفاکس داریم و خیلی سخت است به همه کاربران اینترنت بگوییم که کدام یک متعلق به مجموعه نرم افزارهای فایرفاکس و کدام یک نشانه مرورگر وب فایرفاکس است.برخی از کاربران می گویند لوگوی مجموعه فایرفاکس زیباتر از لوگوی مرورگر این مجموعه است و ای کاش موزیلا از همان لوگو برای مرورگر فایرفاکس هم استفاده می کرد.موزیلا با مرورگر فایرفاکس شروع کرد اما اکنون چندین ابزار فایرفاکس مانند ابزار Send و Monitor دارد و احتمالا در آینده شاهد ابزارهای دیگری خواهیم بود.منبع

مطلب با عنوان لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شد: آتش بیشتر، روباه کمتر از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شد: آتش بیشتر، روباه کمتر از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون