روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مایکروسافت می‌خواهد دستگاهی با یک نمایشگر تاشو و متحرک بسازد از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مایکروسافت می‌خواهد دستگاهی با یک نمایشگر تاشو و متحرک بسازد

شاید مهرماه مایکروسافت دستگاهی شبیه به تبلت و لپ تاپ ولی با نمایشگر تاشو، انعطاف پذیر و متحرم رونمایی کند. بیش از دو سال است که ردموندی ها دارند در پروژه موسوم به قنطورس (Centaurus) روی یک دستگاه سرفیس با دو نمایشگر کار می کنند و حتی شنیده شده این محصول به صورت داخلی برای کارمندان رونمایی شده است. مایکروسافت […]

شاید مهرماه مایکروسافت دستگاهی شبیه به تبلت و لپ تاپ ولی با نمایشگر تاشو، انعطاف پذیر و متحرم رونمایی کند.بیش از دو سال است که ردموندی ها دارند در پروژه موسوم به قنطورس (Centaurus) روی یک دستگاه سرفیس با دو نمایشگر کار می کنند و حتی شنیده شده این محصول به صورت داخلی برای کارمندان رونمایی شده است.مایکروسافت در سال ۲۰۱۷ یک ثبت اختراع برای دستگاهی با نمایشگر منعطف و متحرک داشته است. طبق آخرین اخبار، این پتنت در تاریخ ۶ ژوئن ۲۰۱۹ توسط دفتر ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده (USPTO) پذیرفته شده است.تصاویر این ثبت اختراع از یک دستگاه دارای تکیه گاه و نمایشکر تاشو خبر می دهند. همانند نمایشگرهای تاشوی دیگر باز هم شاهد یک لولا برای خم شدن پنل نمایشگر هستیم.لپ تاپ تاشو به روایت مایکروسافتمایکروسافت در مستندات این ثبت اختراع خود گفته است: «از یک پشتیبان و تکیه گاه استفاه شده است که در از پشت به صفحه نمایش دستگاه متصل می شود و می تواند میزان خم شدن نمایشگر و شعاع حرکتی آن را محدود کند.»مایکروسافت می گوید این تکیه گاه می تواند باعث تقویت ماتریس ترانزیستور زیر صفحه نمایش نیز شود و تاحدی از کشش بیش از حد آن حین خم شدن جلوگیری کند.در ثبت اختراع مایکروسافت پیشنهاد شده از دو سطخ اولد بیرونی و درونی استفاده شود. تکیه گاه دقیقه به سطح پشتی نمایشگر اولد متصل خواهد شد. اگرچه تکیه گاه می تواند میزان حرکت و شعاع نمایشگر را در یک جهت محدود کند ولی در جهت دیگر آزادی کاملی به وجود می آورد.در تصاویر ثبت اختراع مایکروسافت المان هایی هم برای پشتیبانی از نمایشگر و حالت خمیدگی آن دیده می شود.انتظار می رود مایکروسافت در مراسم سالیانه سرفیس خود که در ماه اکتبر (مهر ماه) برگزار می شود؛ از یک دستگاه تاشو رونمایی کند ولی مشخص نیست دقیقا دستگاهی با همین طراحی و پتنت است یا خیر!امسال، لنوو در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۹ از اولین لپ تاپ با صفحه نمایش تاشو رونمایی کرد. حالا، نوبت به مایکروسافت است که یک دستگاه شبیه به تبلت یا لپ تاپ ولی با نمایشگر انعطاف پذیر و متحرک رونمایی کند.منبع

مطلب با عنوان مایکروسافت می‌خواهد دستگاهی با یک نمایشگر تاشو و متحرک بسازد از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مایکروسافت می‌خواهد دستگاهی با یک نمایشگر تاشو و متحرک بسازد از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون