روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اسکایپ و ویژگی جدید اشتراک‌ و نمایش صفحه‌نمایش گوشی‌های اندرویدی و iOS در حین تماس‌های ویدیویی از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اسکایپ و ویژگی جدید اشتراک‌ و نمایش صفحه‌نمایش گوشی‌های اندرویدی و iOS در حین تماس‌های ویدیویی

مایکروسافت می خواهد اجازه دهد کاربران اسکایپ صفحه نمایش گوشی خود را در تماس های ویدیویی به اشتراک بگذارند. این غول دنیای نرم افزار آزمایش ویژگی جدیدی در نسخه اندروید و iOS نرم افزار اسکایپ  را آغاز کرده است تا کاربران بتوانند صفحه نمایش گوشی را با دیگران به اشتراک بگذارند. با این ویژگی، کاربران می توانند هر چیزی روی صفحه نمایش گوشی […]

مایکروسافت می خواهد اجازه دهد کاربران اسکایپ صفحه نمایش گوشی خود را در تماس های ویدیویی به اشتراک بگذارند.این غول دنیای نرم افزار آزمایش ویژگی جدیدی در نسخه اندروید و iOS نرم افزار اسکایپ را آغاز کرده است تا کاربران بتوانند صفحه نمایش گوشی را با دیگران به اشتراک بگذارند.با این ویژگی، کاربران می توانند هر چیزی روی صفحه نمایش گوشی یا دستگاه اندرویدی و iOS خود را به دوستان، خانواده و هر فردی دیگری نمایش دهند.مایکروسافت پیشنهاد می دهد کاربران ارائه های پاورپاوینت، خریدهای فروشگاهی یا پیام های شبکه های اجتماعی را با دیگران اشتراک گذاری کنند.روی دیگر این سکه، تبدیل شدن نرم افزار اسکایپ از یک اپلیکیشن مصرف کننده نهایی و کسب وکارهای کوچک به یک پلتفرم برای کسب وکارهای بزرگ تر است؛ همانند نرم افزارهایی مانند GoTo Meeting، سیسکو WebEx و Zoom که قابلیت اشتراک گذاری صفحه نمایش موبایل را دارند.فعلا نسخه بتا؛ به زودی برای همهشما برای آزمایش این ویژگی جدید اپلیکیشن اسکایپ باید برنامه Skype Insider را نصب کرده باشید و در آن لاگین کنید تا به ویژگی های بتای در حال آزمایش این نرم افزار از جمله ویژگی اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی دسترسی پیدا کنید. نرم افزار Skype Insider برای آزمایش و ارزیابی ویژگی های بتای اسکایپ است.برخی از کاربران گزارش دادند این ویژگی بتا برای دستگاه های اندرویدی در دسترس است و هنوز برای دستگاه های iOS عرضه نشده است. در اطلاعیه مایکروسافت به هر دو پلتفرم اشاره شده و می گوید به طور همزمان برای هر دو پلتفرم منتشر شده است. به هر حال، احتمالا هنوز این ویژگی برای iOS فعال نشده است.مشخص نیست چه زمانی این ویژگی برای همه کاربران موبایل اسکایپ فعال می شود. چندی پیش، اسکایپ از ویژگی دیگری رونمایی کرد که باز هم این اپلیکیشن را بیشتر از گذشته مورد توجه قرار داد: اینکه ۵۰ نفر در یک تماس ویدیویی شرکت کنند.به نظر می رسد ویژگی اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی نیز به زودی برای عموم کاربران منتشر شود تا تکمیل کننده قابلیت چت ویدیویی ۵۰ نفره باشد و این نرم افزار را از دیگر رقبایی مانند مسنجر، واتساپ و اسنپ چت (هنوز چنین قابلیتی ندارد) مجزا کند.منبع

برچسب ها:

مطلب با عنوان اسکایپ و ویژگی جدید اشتراک‌ و نمایش صفحه‌نمایش گوشی‌های اندرویدی و iOS در حین تماس‌های ویدیویی از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اسکایپ و ویژگی جدید اشتراک‌ و نمایش صفحه‌نمایش گوشی‌های اندرویدی و iOS در حین تماس‌های ویدیویی از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون