روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی اپلیکیشن Pressure Art: تنها با فشردن صفحه نمایش اثر هنری ایجاد کنید و سرگرم شوید از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی اپلیکیشن Pressure Art: تنها با فشردن صفحه نمایش اثر هنری ایجاد کنید و سرگرم شوید

گاهی اوقات نیاز نیست برای سرگرم کردن کودکان، بازی های سنگین گرافیکی روی گوشی آیفون خود نصب کنید یا به دنبال بازی های استراتژی و خشن باشید. حتی نیاز نیست همیشه بازی نصب کنید. اپلیکیشن Pressure Art با عملکرد بسیار ساده اش توانسته یکی از بهترین اپلیکیشن های آیفون باشد و با کسب امتیاز ۴.۹ از ۵ حتی بزرگسالان و […]

گاهی اوقات نیاز نیست برای سرگرم کردن کودکان، بازی های سنگین گرافیکی روی گوشی آیفون خود نصب کنید یا به دنبال بازی های استراتژی و خشن باشید. حتی نیاز نیست همیشه بازی نصب کنید.اپلیکیشن Pressure Art با عملکرد بسیار ساده اش توانسته یکی از بهترین اپلیکیشن های آیفون باشد و با کسب امتیاز ۴.۹ از ۵ حتی بزرگسالان و کاربران حرفه ای آیفون را به خود مشغول کند.این اپلیکیشن از قابلیت ۳D Touch آیفون استفاده می کند و طبیعی است که باید روی آیفون ها و iOS نصب شود که از این قابلیت پشتیبانی می کنند.وقتی این اپ را اجرا می کنید؛ کافی است روی صفحه نمایش فشار دهید تا اشکال هندسی دایره ای و رنگی اما به طور تصادفی و درهم ساخته شوند.انگار دارید جهانی تازه خلق می کنید یا می خواهید دیگران را هیپنوتیزم کنید. هرچه فشار انگشت شما بر صفحه نمایش بیشتر باشد؛ شعاع دایره بزرگ تر بوده و شکل ها بهتر ترسیم می شوند.ساده اما اعتیادآوربهترین ابزار و سرگرمی برای کودکان ۱ تا ۳ ساله است. کودکانی که تازه با دنیای اطراف خود آشنا شدند و می توانند با انگشت چیزی را فشار دهند. این بازی نیازی به تفکر یا استراتژی و تلاش های بدنی ندارد.یکی از کاربران این برنامه می گوید هر زمانی در خودرو حوصله ام سر می رود یا منتظر کسی هستم؛ سریعا Pressure Art را اجرا می کنم و به اشکال سه بعدی هندسی ساخته شده در فضایی تخت خیره می شوم.جذابیت اپلیکیشن Pressure Art در سادگی آن است. واقعا هیچ چیزی ندارد جز اینکه انگشت خود را روی صفحه نمایش فشار دهید تا ببینید چه اشکالی با دایره ساخته می شود.دامنه و هاست ایرانغالب اوقات اشکال ساخته شده هیچ مفهوم یا ارتباطی با یکدیگر ندارند و حتی برای شما تکراری نمی شوند. حواستان باشد که این اپ به شدت اعتیادآور است و گاهی اوقات کاربران در دام تکرار می افتند تا اشکال دایره ای بعدی را ببینند.این اپ برای مدت محدودی رایگان شده است وگرنه قیمت دانلود آن ۳ دلار است.اپلیکیشن Pressure Art را برای دستگاه های مجهز به iOS 9 به بالا و ۳D Touch از اپ استور رایگان دانلود کنید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان معرفی اپلیکیشن Pressure Art: تنها با فشردن صفحه نمایش اثر هنری ایجاد کنید و سرگرم شوید از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی اپلیکیشن Pressure Art: تنها با فشردن صفحه نمایش اثر هنری ایجاد کنید و سرگرم شوید از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون