روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با فناوری Sure View اچ‌پی هیچ فردی نمی‌تواند صفحه‌نمایش شما را دید بزند از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با فناوری Sure View اچ‌پی هیچ فردی نمی‌تواند صفحه‌نمایش شما را دید بزند

امنیت یکی از موضوع های اصلی و کلید در نمایشگاه CES 2019 است. محصولات زیادی برای محافظت از شبکه و اطلاعات کاربران طراحی شده و در این نمایشگاه عرضه می شود. در سطح کاربران نهایی، یکی از ساده ترین نقض اطلاعات و حریم خصوصی مربوط به نگاه کردن مانیتور و صفحه نمایش دیگران می شود. فناوری ها و گجت های بسیار کمی یافت […]

امنیت یکی از موضوع های اصلی و کلید در نمایشگاه CES 2019 است. محصولات زیادی برای محافظت از شبکه و اطلاعات کاربران طراحی شده و در این نمایشگاه عرضه می شود.در سطح کاربران نهایی، یکی از ساده ترین نقض اطلاعات و حریم خصوصی مربوط به نگاه کردن مانیتور و صفحه نمایش دیگران می شود.فناوری ها و گجت های بسیار کمی یافت می شود تا هنگامی که در کافی شاپ، رستوران، هواپیما یا حتی دفتر کار خود نشسته اید و مشغول تایپ یا انجام کارهای خودتان روی لپ تاپ هستید؛ مواظب صفحه نمایش شما باشد و اجازه ندهد دیگران به آن نگاه کنند.شرکت اچ پی یک فناوری منحصربه فرد و خلاقانه به نام Sure View دارد که روی طیف گسترده ای از محصولات، افزون بر لپ تاپ ها نصب شده و شما را مطمئن می سازد فرد دیگری نمی تواند به صفحه نمایش شما نگاه کند.تا کنون دو نسل از فناوری Sure View عرضه شده بود که به طور محدود روی تعداد کمی مدل لپ تاپ استفاده می شد ولی اکنون شرکت اچ پی نسل سوم این فناوری را عرضه کرده است که طیف گسترده تری از محصولات را شامل می شود.قابلیت Sure View می تواند یک فیلتر حریم خصوصی به صفحه نمایش شما اضافه کند. شما کافی است کلید F2 را فشار دهید تا فیلتر نوری به نمایشگر اضافه شود که اجازه مشاهده محتوا را از زاویه ها و همین طور روبرو نمی دهد.این فیلتر نوری سعی می کند رنگ سفید یا سیاه صفحه را آن قدر زیاد کند تا تقریبا چیزی قابل مشاهده نباشد. در ارزیابی هایی که سال گذشته از این فناوری شد؛ بالای ۷۰ درصد محتوای نمایش داده شده روی صفحه نمایش قابل مشاهده نیست.هنگامی که قابلیت Sure View را خاموش کنید؛ دوباره همان صفحه نمایش معمولی را خواهید داشت. روشن و خاموش کردن این قابلیت به سادگی انجام می شود و کاربران نباید درگیر پروسه طولانی یا پیچیده ای برای محافظت از صفحه نمایش خود شوند.این ویژگی به طرز کاربردی می تواند مانع از سرقت اطلاعاتی مانند رمزعبور، نام کابری یا شماره حساب شود.محصولات جدید مبتنی بر Sure Viewشرکت اچ پی در نمایشگاه CES 2019 این فناوری را روی محصولات متعددی از جمله مانیتور EliteDisplay E243p، همه کاره دسکتاپ EliteOne G5 و لپ تاپ هیبریدی EliteBook x360 830 G5 به نمایش گذاشته است.در تمام این محصولات با روشن بودن قابلیت Sure View نمی توانید از زاویه ها، محتوای روی صفحه نمایش را بخوانید یا مشاهده کنید. البته، نباید انتظار سطح بالایی از این قابلیت داشت.در واقع، Sure View می تواند مانع از دیدهای لحظه ای و کوتاه شود. اگر فردی بخواهد مدت طولانی به مانیتور شما دید بزند و تلاش کرد محتوای تایپ شده توسط شما را بخواند؛ در نهایت موفق خواهد شد.محصول EliteDisplay یک مانیتور ۲۴ اینچ فول اچ دی با کلید فیزیکی Sure View در قاب خودش است. EliteOne یک دسکتاپ کسب وکاری همه کار است که باز هم از قابلیت Sure View در فریم نمایشگر ۲۴ اینچی خود سود می برد.EliteBook x360 یک لپ تاپ مدل جدید برای مصارف تجاری و کسب وکاری است که می تواند به تبلت تغییر حالت دهد. باز هم قابلیت Sure View در نمایشگر ۱۳ اینچی آن گنجانده شده است.این نوشته های پیشین ما را از دست ندهیدمنبع

برچسب ها:

مطلب با عنوان با فناوری Sure View اچ‌پی هیچ فردی نمی‌تواند صفحه‌نمایش شما را دید بزند از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با فناوری Sure View اچ‌پی هیچ فردی نمی‌تواند صفحه‌نمایش شما را دید بزند از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون