روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یک هتل زنجیره‌ای در سوئیس، به شما «متصدی شبکه‌های اجتماعی» می‌دهد تا با خیال راحت از سفرتان لذت ببرید از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یک هتل زنجیره‌ای در سوئیس، به شما «متصدی شبکه‌های اجتماعی» می‌دهد تا با خیال راحت از سفرتان لذت ببرید

هتل های زنجیره ای بسیار معروف Ibis در اروپا یک خدمت جدیدی را به مشتریان خود آغاز کرده است تا از اقامت و سفر خود بیشتر لذت ببرند و نگرانی های دیجیتالی کمتری داشته باشید. این هتل به مشتریان خود «social media sitter» پیشنهاد می دهد؛ چیزی شبیه به متصدی یا مراقب شبکه اجتماعی. بسیاری از افراد به ویژه نوجوانان و […]

هتل های زنجیره ای بسیار معروف Ibis در اروپا یک خدمت جدیدی را به مشتریان خود آغاز کرده است تا از اقامت و سفر خود بیشتر لذت ببرند و نگرانی های دیجیتالی کمتری داشته باشید.این هتل به مشتریان خود «social media sitter» پیشنهاد می دهد؛ چیزی شبیه به متصدی یا مراقب شبکه اجتماعی.بسیاری از افراد به ویژه نوجوانان و جوانان با دنیای شبکه های اجتماعی آشنایی ندارند یا به خوبی قواعد و الفبای آن را نمی دانند. این دستیارهای شبکه های اجتماعی می توانند به جای شما پست های اینستاگرامی بسیار جذابی منتشر کنند و حساب کاربری شما را همیشه به روز و زنده نگه دارند.متصدی شبکه اجتماعی به حساب کاربری شما دسترسی دارد. درحالی که شما در شهر یا مکان های دیدنی سفرتان با خیال راحت می گردید؛ عکس ها را برای او می فرستید تا روی اینستاگرام منتشر کند. البته، خود آن ها هم می توانند به جای شما عکس گرفته و منتشر کنند.سایت هتل های Ibis می گوید افرادی که متقاضی این سرویس هستند؛ باید رمزعبور حساب کاربری اینستاگرام خود را به متصدی شبکه اجتماعی خود بدهند.این سایت می گوید شاید افرادی باشند که چندان آشنایی با اینستاگرام ندارند ولی می خواهند عکس هایی از سفر خود را با دوستان و افراد خانواده به اشتراک بگذارند. همین طور، برخی افراد همه جا به اینترنت متصل نیستند یا شرایط پست گذاشتن را ندارند.هتل به این افراد کمک می کند حساب کاربری اینستاگرام خود را به روزرسانی کرده و پست هایی جذاب و حرفه ای منتشر کنند. دیگر نیاز نیست هنگام بیرون رفتن از هتل، نگران اینترنت و اینستاگرام و اسمارت فون خود باشند.هتل Ibis می گوید تا کنون از این طریق به برخی از ستاره های واقعی شبکه های اجتماعی کمک کرده است بهترین پست ها و عکس ها را منتشر کنند و همیشه به روز باشند. حتی این افراد موفق شدند سطح دانش شبکه های اجتماعی خود را بالا ببرند و طرفداران بیشتری جذب کنند.تمامی پست های منتشر شده توسط متصدی شبکه های اجتماعی دارای هشتک postedbysocialmediasitter# هستند و هزینه این سرویس از ۷۰ پوند یا ۷۹ دلار آغاز می شود.عرضه و تقاضا در عصر دیجیتالدر حالی هتل های زنجیره ای قدرت مند و بزرگ ایبیس چنین سرویسی به میهمانان خود ارایه می کنند که سوال های زیادی در این مطرح است.چه مکانیزم و سیستمی برای نگه داری اطلاعات حساب کاربری مشتریان طراحی شده است که بعد مورد سوءاستفاده قرار نگیرند؟چگونه متصدیان شبکه های اجتماعی با رفتار، اخلاقیات، روحیات و سبک زندگی مشتری خود آشنا هستند تا بتوانند حساب کاربری اینستاگرام او را مدیریت و کنترل کنند؟آیا حریم خصوصی کاربران و میهمان های هتل در این حوزه حفظ می شود؟ مثلا متصدی شبکه های اجتماعی پست های دیگر منتشر شده در فید را نمی بیند یا اگر می بیند؛ چقدر متعهد است که درباره شان صحبت نکند؟و سوال های متعدد دیگری که به ذهن خطور می کنند و شاید باید یک روز میهمان این هتل ها بود تا به جواب رسید.به هر حال، این حرکت هتل های ایبیس نشان می دهد چگونه می توان با نیازهای روز مشتری همگام شد و خدمات ارزش افزوده ای ارایه کرد که هم مشتری استقبال می کند و از سفر با خیالی آسوده تر لذت می برد و هم درآمدزایی بیشتری به همراه دارد.دو نکته خنده دار دیگر که به ذهنم رسید. نخست اینکه باور کنیم واقعا افرادی هستند که نمی توانند بدون اینستاگرام پاشان را از هتل بیرون بگذارند و دوم اینکه حقوق متصدی های شبکه های اجتماعی چقدر است و به زودی شاهد رده جدیدی از مشاغل خواهیم بود که عمدتا جوان ترها حرفه ای تر هستند!این نوشته های پیشین ما را از دست ندهیدمنبع

برچسب ها:

مطلب با عنوان یک هتل زنجیره‌ای در سوئیس، به شما «متصدی شبکه‌های اجتماعی» می‌دهد تا با خیال راحت از سفرتان لذت ببرید از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یک هتل زنجیره‌ای در سوئیس، به شما «متصدی شبکه‌های اجتماعی» می‌دهد تا با خیال راحت از سفرتان لذت ببرید از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون