روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان با اپلیکیشن Zyl هر روز بهترین عکس‌های قدیمی و نوستالژی را ببینید از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

با اپلیکیشن Zyl هر روز بهترین عکس‌های قدیمی و نوستالژی را ببینید

اپلیکیشن Zyl با کمک گیری از هوش مصنوعی سعی می کند با عکس های قدیمی شما خاطره سازی کند. نسخه جدید این اپلیکیشن با طراحی جدید و چند ویژگی هوشمند بیشتر روی یک قابلیت تمرکز دارد: خاطرات قدیمی شما را زنده کند و عکس هایی ببینید که شاید فراموش شان کردید. در ابتدا، اپلیکیشن Zyl یک ابزار مدیریت عکس روی اسمارت فون […]

اپلیکیشن Zyl با کمک گیری از هوش مصنوعی سعی می کند با عکس های قدیمی شما خاطره سازی کند.نسخه جدید این اپلیکیشن با طراحی جدید و چند ویژگی هوشمند بیشتر روی یک قابلیت تمرکز دارد: خاطرات قدیمی شما را زنده کند و عکس هایی ببینید که شاید فراموش شان کردید.در ابتدا، اپلیکیشن Zyl یک ابزار مدیریت عکس روی اسمارت فون بود. به شما اجازه می داد عکس های تکراری را یافته و حذف کنید. آلبوم های عکس هوشمند بسازید و تصاویر چندین آلبوم را با هم ترکیب کنید. در کل یک ابزار مدیریت عکس معمولی بود.حالا، رویکرد این اپلیکیشن تغییر یافته است و تصور می کند برخی عکس های قدیمی ارزش چند بار دیدن را دارند و نباید فراموش شوند. کاربران هر روز مشغول عکاسی با موبایل هستند و غالبا روی حافظه گوشی شان هزاران عکس انباشته شده دارند که دیگر فراموش شدند.اپلیکیشن Zyl می خواهد با این اتفاق مبارزه کند. مدیران این اپلیکیشن هنگام صحبت با یکی از کاربران خود متوجه این قابلیت شدند و در نسخه جدید پیاده سازی کردند.این اپلیکیشن سعی می کند با کمک هوش مصنوعی سراغ کتابخانه عکس های دوربین گوشی شما برود و عکس های جالب و خاطره ساز را پیدا و به شما نشان دهد. Zyl سراغ عکس ها و آلبوم هایی می رود که شاید شما خیلی وقت است آن ها را فراموش کردید.ترکیب ایده های سنتی با هوش مصنوعیهنگامی که این اپلیکیشن را باز می کنید؛ مجموعه ای از عکس های گرفته شده توسط دوربین گوشی را به همراه عکس های قدیمی مشاهده می کنید.یک کلید سبزرنگ در پایین صفحه وجود دارد. وقتی روی آن ضربه بزنید؛ یک کلیپ متحرک زیبا و جذاب از عکس های شما می سازد و برخی عکس های مهم را به شما نشان می دهد.یک ویژگی دیگر این اپلیکیشن، ترکیب چندین عکس یک آلبوم و ساخت فایل های گیف برای اشتراک گذاری با دوستان یا اعضای خانواده است.برنامه Zyl سعی می کند هر روز به شما یک عکس یادگاری و خاطره آمیز نشان بدهد و به نوعی غافل گیرتان کند. این اپلیکیشن برخلا فیسبوک و برخی اپ های مشابه دیگر، روی فعالیت های شبکه اجتماعی شما تمرکز ندارد و بیشتر روی عکس های گرفته شده با دوربین گوشی مانور می دهد.این اپلیکیشن هرگز عکس های روی گوشی شما را روی سرور یا فضای دیگری روی اینترنت ذخیره یا ارسال نمی کند. روی همان کتابخانه و پایگاه داده تصاویر شما به صورت محلی کار کرده و نیازی به سرورهای جانبی ندارد.با گذشته زمان، این اپلیکیشن می تواند بیشتر با فضای عکس های شما، رفتار و مهم ترین عکس های شما آشنا شود و عکس های بهتری به شما پیشنهاد دهد. مثلا، ممکن است متوجه شود تمایل دارید عکس های برادرتان در مراسم عروسی اش را بیشتر مشاهده کنید.Zyl یک مثال خوب از ترکیب ایده های ساده و قدیمی با فناوری های جدید و هوش مصنوعی برای سفارشی سازی مدیریت عکس ها و آلبوم سازی است.اپلیکیشن Zyl را می توانید از روی گوگل پلی و اپ استور دانلود و نصب کنید.منبعاین نوشته های پیشین ما را از دست ندهید

برچسب ها:

مطلب با عنوان با اپلیکیشن Zyl هر روز بهترین عکس‌های قدیمی و نوستالژی را ببینید از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان با اپلیکیشن Zyl هر روز بهترین عکس‌های قدیمی و نوستالژی را ببینید از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون