روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شایعه: جیمز مرداک مدیرعامل «فاکس قرن بیست و یکم» و فرزند «رابرت مرداک» جانشین ایلان ماسک می‌شود از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شایعه: جیمز مرداک مدیرعامل «فاکس قرن بیست و یکم» و فرزند «رابرت مرداک» جانشین ایلان ماسک می‌شود

ایلان ماسک باید تا ۲۲ آبان امسال صندلی رئیس هیئت مدیره شرکت تسلا را ترک کند. چندی پیش، خبر حکم کمیسیون بورس ایالات متحده آمریکا درباره ایلان ماسک و توئیت های جنجالی اش را منتشر کردیم. در این حکم آمده است ایلان ماسک باید ظرف مدت ۲ ماه ریاست هئیت مدیره تسلا را ترک کند. در تابستان امسال، […]

ایلان ماسک باید تا ۲۲ آبان امسال صندلی رئیس هیئت مدیره شرکت تسلا را ترک کند.چندی پیش، خبر حکم کمیسیون بورس ایالات متحده آمریکا درباره ایلان ماسک و توئیت های جنجالی اش را منتشر کردیم. در این حکم آمده است ایلان ماسک باید ظرف مدت ۲ ماه ریاست هئیت مدیره تسلا را ترک کند.در تابستان امسال، ایلان ماسک با سلسله توییت هایی سعی کرد ارزش سهام تسلا را به صوری افزایش دهد و اخبار و اطلاعاتی غیرواقعی و دروغین منتشر سازد که روی بازار بورس تاثیر گذاشته اند.حالا، براساس گزارش برخی رسانه ها، «جیمز مرداک»، مدیرعامل موسسه هنری و رسانه ای «فاکس قرن بیست و یکم» به عنوان جانشین ایلان ماسک معرفی خواهد شد.«مرداک» عضو غیر اجرایی هیئت مدیره تسلا است و اگرچه بخشی از تیم مدیریتی تسلا بود که نقش اجرایی ندارد ولی در سیاست گذاری و برنامه ریزی کلان تسلا حضور پررنگی داشته است.«جیمز مرداک»، فرزند «رابرت مرداک» معروف است و در سال ۲۰۱۷ به تسلا پیوست و عضو ناظر هیئت مدیره این شرکت شد. غالب فعالیت ها و تجربیات او در حوزه موسسه ها و شرکت های رسانه ای مانند فاکس قرن بیست و یکم است.بحران در شرکت تسلا جدی استبرخی رسانه ها و مشاوران تسلا به این موضوع خرده گرفتند و می گویند او هیچ گونه تجربه مدیریتی در شرکت سازنده خودرو و به خصوص خودران ها و خودروهای برقی ندارد.البته، «جیمز مرداک» در هیئت مدیره بسیاری از شرکت ها حضور داشته و تجربه مدیریتی بالایی در سن ۴۵ سالگی دارد ولی منتقدان می گویند در شرایط و وضعیت کنونی برای سکان داری تسلا انتخاب مناسبی نیست.ظاهرا هیئت مدیره تسلا هیچ برنامه ای برای انتخاب یک گزینه خارجی برای جانشینی ایلان ماسک ندارند و در حالی که شرکت تسلا دوران بسیار حیاتی و حساسی را پیش سر می گذارد و باید بر چندین بحران مانند نقدینگی برای تولید انبوه خودروی برقی تسلا مدل ۳ چیره شود؛ همه نگاه ها متوجه انتخاب ریاست هیئت مدیره است.ایلان ماسک در حالی دارد ریاست هیئت مدیره تسلا را ترک می کند که کماکان مدیرعامل این شرکت باقی خواهند ماند و پیش بینی کرده است این شرکت در سه ماهه چهارم امسال علاوه بر سوددهی، نقدینگی بالایی به دست بیاورد.منبع

برچسب ها:

مطلب با عنوان شایعه: جیمز مرداک مدیرعامل «فاکس قرن بیست و یکم» و فرزند «رابرت مرداک» جانشین ایلان ماسک می‌شود از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شایعه: جیمز مرداک مدیرعامل «فاکس قرن بیست و یکم» و فرزند «رابرت مرداک» جانشین ایلان ماسک می‌شود از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون