روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات 5G از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات 5G

تورینگ شرکتی است که دایم در حال طراحی و رونمایی از اسمارت فون های بزرگی است که هیچ گاه در بازار به فروش نمی روند. جالب است بدانید این شرکت هنوز یک گوشی در بازار نفروخته ولی از طراحی مدل های جدید دست برنمی دارد و اسمارت فون جدید این شرکت به نام HubblePhone دیوانه کننده و مسخره تر از همه گوشی های این شرکت است! […]

تورینگ شرکتی است که دایم در حال طراحی و رونمایی از اسمارت فون های بزرگی است که هیچ گاه در بازار به فروش نمی روند.جالب است بدانید این شرکت هنوز یک گوشی در بازار نفروخته ولی از طراحی مدل های جدید دست برنمی دارد و اسمارت فون جدید این شرکت به نام HubblePhone دیوانه کننده و مسخره تر از همه گوشی های این شرکت است!نتایج زنده فوتباللیفت صورتاین اسمارت فون مجهز به دو صفحه نمایش است که یکی از آن ها برای کمک به تصویربرداری و فیلم بردای طراحی شده است. دوربین اصلی این دستگاه ۶۰ مگاپیکسلی است که در بخش استوانه ای و داک مانند تعبیه شده است تا امکان چرخش داشته باشد.ولی روی صفحه نمایش ها هم دوربین هایی نصب شده است. یک صفحه نمایش به لنز ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم متغیر و دوربین عمیق مجهز است و صفحه نمایش بعدی نیز یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی دارد.هنوز به طور رسمی اعلام نشده است ولی ظاهرا از پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ در هر صفحه نمایش سود می برد و هر کدام هم یک باتری جداگانه دارند و به هوش مصنوعی مجهز شدند. یعنی تصور کنید روی یک اسمارت فون دو پردازنده بسیار قدرتمند نصب شده است.این دستگاه دقیقا چیست؟گفته می شود دو باتری ۲۸۰۰ و ۳۳۰۰ میلی آمپری برای صفحه نمایش های این دستگاه کار شده است و از سیستم عامل اندروید ۹.۰ بهره می برد.این پردازنده ها به فناوری و ارتباطات ۵G مجهز شدند و شرکت تورینگ مدعی است از تراشه های هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای خلق تجربه های بازی موبایل جدید نیز استفاده کرده است.شاید بهتر باشد این طور به گوشی تورینگ HubblePhone کنیم که می توان چنین دستگاه هایی هم ساخت چون بعید است این گوشی با قیمت ۲۷۴۹ دلار تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ وارد بازار شود.سابقه این شرکت تولیدکننده گوشی هم نشان می دهد شاید تا اواسط سال ۲۰۲۰ وارد بازار نشود و شاید هم اصلا هیچ گاه به تولید انبوه نرسد!گوشی HubblePhone برای مصارف قابل حمل طراحی نشده است و بعید است در فاصله یک سال و نیم مانده تا عرضه آن، شاهد کاهش حجم و اندازه یا فناوری های آن باشیم. دقیقا کاربرد این گوشی مشخص نیست و نمی توان آن را یک اسمارت فون یا دوربین کامپکت نامید.منبع

مطلب با عنوان تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات 5G از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تورینگ HubblePhone: اسمارت‌فونی دیوانه‌کننده با دو صفحه‌نمایش، دو پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ و ارتباطات 5G از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون