روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انتقاد و شوخی با نیمار به خاطر عملکرد بدش در جام جهانی با طرح حروف یا تایپ‌فیس او به اوج رسید! از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انتقاد و شوخی با نیمار به خاطر عملکرد بدش در جام جهانی با طرح حروف یا تایپ‌فیس او به اوج رسید!

با آغاز جام جهانی همه می دانستیم که عملکرد نیمار زیر ذره بین خواهد بود. در جام جهانی قبلی، نبود او در فاجعه شکست ۷ به یک برابر آلمان، توجیهی بود بر غم برزیلی های عاشق فوتبال. اما در جام جهانی روسیه هم خیلی ها منتظر بودند که از او انتقاد کنند و بعد بگویند که نیمار آن طورها […]

با آغاز جام جهانی همه می دانستیم که عملکرد نیمار زیر ذره بین خواهد بود. در جام جهانی قبلی، نبود او در فاجعه شکست ۷ به یک برابر آلمان، توجیهی بود بر غم برزیلی های عاشق فوتبال.اما در جام جهانی روسیه هم خیلی ها منتظر بودند که از او انتقاد کنند و بعد بگویند که نیمار آن طورها که تبلغش را می کنند، نمی تواند بازیکن تأثیرگذار میدان های بزرگ باشد.اغراق او بعد از یکی از خطاهایی که روی او انجام شد، زمینه ساز یکی از شوخی ها با او شد و گیف ها و ویدئوهایی از او ساخته شد که در آن وی را در حال غلت زدن های بی پایانی که از زمین چمن شروع می شد و به خیابان ها ی اطراف می انجامید، می دیدیم.در این میان اریک کانتونا هم در ویدئوهای کوتاهی عملکرد و ظاهر نیمار را به تمسخر گرفته بود. مثلا در ویدئوی اول ظاهر موی نیمار، مورد توجه کانتونا قرار گرفته بود.اما در اقدام جالبی فیگورهای نیمار در بازی های جام جهانی روسیه، الهام بخش تهیه یک تایپ فیس شده است که شما می توانید با مراجعه به اینجا آن را در فرمت های مختلف دانلود کنید!

مطلب با عنوان انتقاد و شوخی با نیمار به خاطر عملکرد بدش در جام جهانی با طرح حروف یا تایپ‌فیس او به اوج رسید! از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انتقاد و شوخی با نیمار به خاطر عملکرد بدش در جام جهانی با طرح حروف یا تایپ‌فیس او به اوج رسید! از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون