روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: یک پزشک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی اپلیکیشن سوخت‌رسانی آنلاین پیدو: با گوشی موبایل‌تان بنزین بزنید از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی اپلیکیشن سوخت‌رسانی آنلاین پیدو: با گوشی موبایل‌تان بنزین بزنید

اگر این روزها در حال عبور از خیابانی بودید و ناگهان مشاهده کردید یک خودرو در کناری ایستاده و دارد بنزین می زند؛ تعجب نکنید. دوران حمل گالون های بنزین در پشت ماشین ها و صندوق عقب خودرو یا گرفتن یک بشکه خالی در دست کنار خیابان برای دریافت چند لیتر بنزین به پایان رسیده است. یک اپلیکیشن روی […]

اگر این روزها در حال عبور از خیابانی بودید و ناگهان مشاهده کردید یک خودرو در کناری ایستاده و دارد بنزین می زند؛ تعجب نکنید.دوران حمل گالون های بنزین در پشت ماشین ها و صندوق عقب خودرو یا گرفتن یک بشکه خالی در دست کنار خیابان برای دریافت چند لیتر بنزین به پایان رسیده است.یک اپلیکیشن روی گوشی موبایل تان نصب کنید و بعد هرکجا بنزین تمام کردید؛ با چند کلیک به اندازه ظرفیت باک خودروتان بنزین خریداری کرده و منتظر بمانید تا تانکر حمل سوخت از راه برسد؛ خیلی شیک و تمیز و راحت!اپلیکیشن پیدو (Pido) اولین سیستم سوخت رسانی آنلاین در ایران است که در اواخر سال گذشته به طور آزمایشی در منطقه ۲ تهران راه اندازی شد و اکنون در سراسر شهر تهران می تواند سوخت رسانی کند.نحوه کار پیدو تا حدود زیادی شبیه به تاکسی های اینترنتی مانند اسنپ و تپسی است. کاربر از طریق اپلیکیشن کلاینتی که روی اسمارت فون خود نصب کرده است؛ مشخصات و موقعیت خودرو را مشخص کرده و درخواست سوخت رسانی می کند.نزدیک ترین ماشین سوخت رسان نیز با تایید دریافت این درخواست؛ به سوی محل پارک خودروی کاربر حرکت می کند. البته؛ کاربر می تواند پس از مشاهده قیمت و مسافت تصمیم بگیرد که درخواست سوخت رسانی اضطراری را تایید یا رد کند.برخی از ماشین های پیدو هم در جایگاه های مشخصی پارک می کنند که می توانید با دیدن شان؛ کنار زده و سریعا بدون معطلی یا صف و شلوغی جایگاه های سوخت رسانی؛ باگ ماشین را پر کرده و به راه خود ادامه دهید.سریع، ارزان و مطمئنهزینه هر لیتر بنزین معمولی و سوپر در پیدو همان قیمت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ تومان است و کاربر فقط باید هزینه حمل ونقل خودروی سوخت رسان را پرداخت کند. پرداخت هزینه بنزین نیز به صورت الکترونیکی و فقط با شماره کارت و رمز دوم صورت می گیرد.آن طور که مدیران استارتاپ پیدو اظهار کردند، هیچ قیمت مشخصی برای هزینه حمل وجود ندارد و همچون اپلیکیشن های دیگر حمل ونقل، بهای پرداختی متقاضیان براساس زمان، میزان ترافیک و شرایط آب و هوایی تعیین می شود.گزارش های کاربران در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که قیمت بنزین همان بهای هر لیتر در جایگاه های سوخت است و مقدار منطقی هزینه حمل ونقل پرداخت می شود که با توجه به مزایای استفاده از این سرویس مانند برطرف سازی دغدغه سوخت، کاهش ترافیک و تردد و در دسترس بودن سریع و مطمئن، رضایت بخش است.البته، سرویس پیدو و به خصوص اپلیکیشن آن هنوز جای کار دارد و گاهی اوقات با باگ ها و مشکلاتی روبرو می شود که کاربران را ناامید می کند. گاهی اوقات این اپلیکیشن با پیغام خطا مواجه شده یا پروسه تایید و احرازهویت کاربر طولانی می شود.اگرچه استارتاپ و اپلیکیشن پیدو می تواند تهدیدی برای کارگران جایگاه های سوخت رسانی باشد ولی انتظار می رود هرچه سریع تر در شهرها و به خصوص جاده های کشور هم حضور پیدا کند و مردم دیگر نیازی به حمل و نگه داری بطری های بنزین در خودرو نداشته باشند که امری بسیار خطرناک است. همین طور، ساعت ها معطل چند لیتر بنزین نباشند!برای دانلود اپلیکیشن پیدو روی اندروید به کافه بازار مراجعه کنیداین نوشته های پیشین ما را از دست ندهید

مطلب با عنوان معرفی اپلیکیشن سوخت‌رسانی آنلاین پیدو: با گوشی موبایل‌تان بنزین بزنید از وب سایت یک پزشک 1pezeshk با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی اپلیکیشن سوخت‌رسانی آنلاین پیدو: با گوشی موبایل‌تان بنزین بزنید از وب سایت یک پزشک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به یک پزشک 1pezeshk مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون